Czarne rajstopy 40 den — klasyk, który musi się znaleźć w Twojej szafie!

Krótka historia marki Gabriella    

 

Jest to firma, która łączy ze sobą najnowszą technologię z kreatywnością, a także z panującymi trendami i wiedzą popartą doświadczeniem. Każda osoba pracująca tam dokłada wszelkich starań, aby zbliżyć się do perfekcji i sprostać oczekiwaniom klientek oraz klientów. Od wielu, wielu lat dbają o najwyższa jakość produkowanych produktów. Gabriella od lat wspiera życie kobiet i mężczyzn na całym świecie, by ci mogli zająć się tym, w czym są najlepsi. Marka ta jest nagrodzona wieloma nagrodami, m.in. „Laurem Konsumenta 2014″ czy „Najlepsze w Polsce”. Produkują np. czarne rajstopy 40 den, rajstopy 200 den, pończochy czy legginsy.    

 

Czarne rajstopy 40 den — szeroki wybór tylko u gabriella.pl     

 

W ofercie posiadają naprawdę szeroki wybór rajstop w kolorze czarnym. Są to między innymi: grube klasyczne, klasyczne, matowe, Plus Size, czarne rajstopy 40 den czy takie z mikrofibry. Poza kolorem czarnym jest też wiele innych, które znajdą swoje zastosowanie w wielu stylizacjach. Rajstopy Supreme 40 den, które można znaleźć aż w 5 kolorach: nero, neutro, grafit, valenza oraz melisa cechują się wygodą i eleganckim stylem. Ozdobna, wzmocniona część majteczkowa przedstawia się efektownie, a co najważniejsze podkreśla kształty. Zastosowane jest w nich szycie płaskim szwem, dzięki czemu nie odznaczają się nawet pod obcisłym ubraniem.     

 

Które czarne rajstopy 40 den wybrać?     

Przede wszystkim jest to uzależnione od okazji i pogody. W ofercie znajduje się wiele rodzajów rajstop, od tych z połyskiem do tych przeznaczonych specjalnie dla przyszłych mam. Mamma czarne rajstopy 40 den podkreślają w bardzo subtelny sposób kształt rosnącego brzuszka, nie powodując przy tym nieprzyjemnego ucisku. Zawierają kojący ekstrakt z aloesu, który zapewnia optymalne nawilżenie skóry. Zostały wykonane z wyjątkowo elastycznych włókien zapewniających idealne dopasowanie do sylwetki. Natomiast grubość 40 den sprawia, że są niezwykle gładkie oraz będą niezawodne w chłodniejsze dni.