Inwestycja w łóżka jest naprawdę bardzo ważna!

Dlaczego to jest tak istotne?

Wybór odpowiedniego łóżka, które ma nam służyć latami jest bardzo ważny. To na nim będziemy odpoczywać po ciężkim dniu w pracy. Dobry materac jest również bardzo istotny. W naszej ofercie posiadamy łóżko tapicerowane z materacem 180×200, jest to materac kieszeniowy o twardości H3, czyli średnio twardy. Składa się on po kolei z: 2 cm pianki poliuretanowej T25 o zwiększonej gęstości, przekładki tapicerskiej, 12 cm pocket DoubleHARD, przekładki tapicerskiej oraz ponownie z 2 cm pianka poliuretanowa T25. Wszystko otulone jest pikowanym pokrowcem Premium, który można zdjąć i wyprać. Gwarantuje nam to świeżość i wysoką higienę materaca. Pocket DoubleHARD dzieli materac na 9 stref twardości, a innowacyjne sprężyny zapewniają wyższą żywotność materaca.

Łóżko tapicerowane 180×200 Led – nowoczesne rozwiązanie w Twojej sypialni!

Poszukujesz łóżka, które swoim wyglądem będzie pasowało do Twojego nowoczesnego wnętrza? Łóżko tapicerowane 180×200 Led jest idealnym wyborem! Jego zaskakujący kształt, a zarazem komfort to jedne z wielu cech tego łóżka. Sterowane oświetlenie LED umieszczone w wezgłowiu łóżka jest nowoczesnym i designerskim dodatkiem, które nada Twojej sypialni niesamowity klimat. Dzięki temu to Ty decydujesz jak będzie wyglądać Twoja sypialnia! Łóżko tapicerowane 180×200 Led VEGAS posiada metalowy stelaż oraz pojemnik otwierany do góry, a to wszystko w tej samej cenie!

Łóżko tapicerowane 180×200 Led – jakość przede wszystkim!

Łóżka oferowane w naszym sklepie wykonane są z materiałów najwyższej klasy. Jakość materiałów jest dla nas bardzo ważna, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Łóżko tapicerowane 180×200 Led obite jest welurem, który charakteryzuje się miękkością, wytrzymałością oraz łatwością w czyszczeniu. Zabrudzenie wystarczy przetrzeć wilgotną bawełnianą szmatką, łóżko odkurzać za pomocą odpowiedniej końcówki oraz należy nie używać środków czyszczących ściernych. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *