Gdzie kupować ubrania polskich projektantów mody?

Znani polscy projektanci mody projektują ubrania, które noszą zarówno celebryci, jak i osoby niezwiązane ze światem show-biznesu. Wcale nie musimy być sławni, by kupować ubrania od polskich projektantów. Wielu z nas nie wie jednak, gdzie można kupić oryginalne ubrania projektantów. Oto krótki przewodnik, jak znaleźć markowe stroje, które zaprojektowali polscy projektanci mody.

Sklep online

Zakupy przez internet cieszą się ogromną popularnością. Wielu z nas kupuje w ten sposób meble, książki, płyty, a nawet żywność. Nic więc dziwnego, że jest to najprostszy sposób na kupienie ubrań od polskich projektantów. Większość z nich prowadzi strony internetowy z zakładką „Sklep online”, gdzie możemy nie tylko obejrzeć ubrania na modelkach, lecz również wybrać swój rozmiar i zamówić produkt. Niektóre sklepy polskich projektantów, np. Tomaotomo.com, oferuje swoim klientom wyprzedaże, obniżki cen (aż do 75%!) oraz powitalne 10% zniżki za zapisanie się do newslettera. Na stronie Tomaotomo.com znajdziemy również tabele rozmiarów, dzięki którym łatwiej będzie nam wybrać dobry rozmiar bez przymierzania. Jeśli natomiast zdarzy się, że zamówimy odzież w złym rozmiarze, możemy bez problemu ją zwrócić lub wymienić – mamy na to 14 dni od dnia wydania rzeczy. Co, jeśli jednak nie przekonuje nas sklep online i nie wyobrażamy sobie kupowania rzeczy przez internet? Ubrania młodych projektantów z Polski dostępne są również w sklepach stacjonarnych, najczęściej w autorskich butikach.

Butiki

Polscy projektanci udostępniają najczęściej listę swoich butików na autorskich stronach internetowych. Tomasz Olejniczak, autor marki TOMAOTOMO, zdecydował się ułatwić swoim klientom wyszukiwanie i udostępnił mapę z wyszukiwarką, w którą wpisujemy nazwę miasta i ustalamy promień kilometrów. Wyszukiwarka odnajduje sklepy w promieniu 15, 25,50 i 100 km od wybranego miejsca. Dzięki zamieszczonej mapie dokładnie wiemy, w którym miejscu znajduje się butik i nie musimy zajmować się dodatkowym wyszukiwaniem.

Ubrania od polskich projektantów w jednym miejscu

Jeśli nie masz ulubionego projektanta i chcesz przeglądać setki, a nawet tysiące ubrań od polskich twórców mody, zdecyduj się na odwiedzenie jednego ze sklepów internetowych, w których znajdują się ubrania wielu polskich projektantów. W takich sklepach możemy przeglądać odzież jednego projektanta lub wszystkich naraz, wybierając słowo kluczowe. Ubrań projektantów z Polski szukać możemy również na internetowych wyprzedażach markowych rzeczy nowych lub używanych, gdzie oryginalne ubrania kupimy nawet kilkaset złotych taniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *