Longines Dolcevita – czym jest ta kolekcja?

Kolekcje firm, które zajmują się wykonywaniem zegarków, to bardzo ważne elementy, dla które warto zwrócić swoją uwagę. Jest to spowodowane głównie faktem, że to właśnie on wyróżniają się charakterystycznym stylem. Czym może zaskoczyć kolekcja Dolcevita? Eksperci sprawdzają.

Longines Dolcevita – czym się wyróżnia?

Longines Dolcevita to kolekcja, która na pierwszy rzut oka wyróżnia się przede wszystkim kształtem. Zastosowano w niej prostokąt, który nadaje klasycznego wyglądu. Jest to bardzo ważne szczególnie dla osób, którzy cenią sobie oficjalny charakter ubioru. Grubość całego zegarka jest niewielka. Wynosi ona dokładnie 10,1 mm. Sprawia to, że jego noszenie zdecydowanie nie wywołuje jakiegokolwiek dyskomfortu. Dzięki temu sprawdza się przede wszystkim podczas codziennego noszenia.

Ta kolekcja jest stosunkowo dyskretna. Oznacza to, że jest w stanie świetnie dopełnić całą kreację, jednocześnie nie zwracając na siebie uwagi. Jest to bardzo ważne szczególnie dla osób, którzy cenią sobie wysoką jakość, która nie jest bezpośrednio ujawniana.

Wyróżnia się także wodoszczelnością na poziomie 30 m. Dzięki temu nie trzeba martwić się o jego przypadkowe zalanie. Podłużny kształt został dodatkowo wzmocniony stopem antyalergicznym. Skorzystają na tym osoby, które cierpią z powodu różnorodnych problemów skórnych.

Longines Dolcevita – dlaczego warto mieć taką kolekcję?

Longines Dolcevita to kolekcja, która należy do stosunkowo jasnych. Świetnie podkreślam między innymi pastelowe kolory ubrań. Warto o tym pamiętać, aby można było zachować spójność.

Bransolety wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej. Zapinanie motylkowe ułatwia zachowanie odpowiedniego bezpieczeństwa. Dzięki temu nie trzeba martwić się o przypadkowe upuszczenie zegarka. Dodatkowo kolekcja wyposażona jest w datownik. Jest on niewielki, dzięki czemu zachowuje odpowiednie wymiary całej tarczy.

Kolekcja Longines Dolcevita zdecydowanie posiada wiele różnorodnych zalet, takich jak wodoszczelność oraz niewielki rozmiar.