Magiczna moc suchego szamponu

Każda drogeria kosmetyczna online w swojej ofercie powinna mieć szeroki wybór szamponów do włosów. Jest ich wiele różnych typów, a tym samym mają różne potrzeby i rozmaitej pielęgnacji. Jedne potrzebują nawilżenia, gdyż są przesuszone i zniszczone, inne zaś potrzebują impulsu, by zyskać objętości i blasku. Drogeria kosmetyczna online skupia w sobie wiele typów kosmetyków w jednym miejscu, dlatego łatwiej jest nam znaleźć produkt dopasowany do naszych potrzeb.

Każdy z nas zna poranek, kiedy budzik nie zadzwonił, nasza fryzura jest w ogromnym nieładzie. Wtedy kompletnie nie mamy czasu, aby poświęcić choćby minutę na umycie włosów. Wówczas to zadanie dla suchego szamponu! W naszej drogerii kosmetycznej znajdziesz ten magiczny produkt, który wybawi Cię z każdej opresji, kiedy chcesz wyglądać świeżo i olśniewająco a czasu jest niewiele. Doskonale przyda się także w podróży!

Odżywka do włosów jako dopełnienie pielęgnacji 

Czasem włosy nawet po umyciu wymagają dodatkowej pielęgnacji. Wtedy z pomocą przychodzą nam odżywki do włosów! Nasza drogeria internetowa online ma w swoim asortymencie oczywiście wiele alternatyw do każdego typu włosów. Warto pamiętać o tym, aby sprawdzić, czy szampon, którego używamy, występuje w pakiecie, jako dopełnienie higieny naszych włosów. Są również szampony, które oferują formułę dwa w jednym, czyli jeden produkt skupia w sobie wszystkie potrzebne elementy!

Jak dobrać idealny szampon do włosów?

Oczywiście jak przy wyborze każdego kosmetyku należy w pierwszej kolejności skupić się na jego składzie. Poniżej kilka składników, które mają pozytywny wpływ na nasze włosy:

 – ceramidy, stanowią ochronę przed wysychaniem,

– pantenol, ma właściwości przeciwzapalne i regeneracyjne,

– proteiny, czyli przede wszystkim kolagen i keratyna odpowiedzialne za porost włosa,

– zioła, które mają działanie kojące,

– oleje, odpowiedzialne za elastyczność i nawilżenie,

– witaminy: A i E, odpowiedzialne za ochronę przed szkodliwymi promieniami UV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *