Mata do malowania wodą — rozwijaj kreatywność dziecka bez bałaganu

Mata do malowania wodą to kreatywna zabawka, która pozwoli dziecku tworzyć rozmaite arcydzieła, a rodzicowi cieszyć się porządkiem w domu. Dzięki specjalnej konstrukcji maluch nie musi używać żadnych farb i barwników, żeby tworzyć przepiękne obrazki i przy tym świetnie się bawić. Mata do malowania wodą wyposażona jest w specjalny flamaster, który napełnia się jedynie wodą i dziecko może przystąpić do malowania. Rozwiązanie to jest doskonałe dla dzieci, które kochają malować i dla rodziców, którzy na tapicerce, ścianach czy dywanie nie chcą mieć plam z tuszu, atramentu albo farb. Wystarczy odrobina woda i masa kreatywnych pomysłów, aby postały przepiękne obrazy.

Mata do malowania wodą — produkt wyposażony dodatkowo w akcesoria umilające zabawę

Mata do malowania wodą wyposażona została dodatkowo w specjalne stempelki z podkładką oraz pędzelek z kubeczkiem, dzięki którym dziecko może tworzyć kolorowe wzorki. Aby jeszcze lepiej się bawić, dzieci mogą na macie odbijać własne rączki i stópki. Wystarczy, że zmoczą je wodą. Dzięki temu rozwiązaniu mogą tworzyć wyjątkowe obrazy, które z pewnością przypadną każdemu rodzicowi. Dzięki temu, że mata jest zmywalna, dziecko przez wiele godzin może tworzyć indywidualne arcydzieła i nigdy się przy tym nie nudzić.

Mata do malowania wodą — doskonała zabawka do stymulacji wyobraźni

Mata do malowania wodą ma wiele zalet, jednak jedną z najważniejszych jest to, że może służyć dziecku przez wiele lat. Jeśli zatem kupisz ją do jednoroczniaka lub dwulatka, będzie z niej korzystał wiele lat, aż do wieku nastoletniego. Co więcej rozwiązanie to pobudza wyobraźnię dziecka. Wystarczy, że stworzone obrazki wyschły, a dziecko może od początku tworzyć kolejne, zupełnie inne arcydzieło. Ogranicza go tak naprawdę jedynie wyobraźnia. Malowanie wodą nie tylko ją pobudza, ale także rozwija zdolności manualne dziecka. Nie da się ukryć, że malowanie na takiej macie będzie świetną rozrywką zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.