Nowoczesne obrazy do salonu – na co się zdecydować?

Obraz na ścianę przez długi czas kojarzył się wyłącznie z obrazem malowanym ręcznie, czyli w tradycyjny sposób. Niestety takie obrazy to dość spory wydatek. Dlatego też istnieje rozwiązanie, które jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą ozdobić ściany salony w tradycyjny (a zarazem najbardziej szykowny) sposób, ale nie chcą na to przeznaczać fortuny. Chcą się za to cieszyć produktem najwyższej jakości i pełnym klasy. Rozwiązaniem tym są nowoczesne obrazy do salonu. Nie są one malowane ręcznie na płótnie, ale nadrukowywane na nie w technice 3D. Każdy taki obraz to wysoka jakość (między innymi dzięki zastosowaniu włoskiego płótna), więc nie musimy mieć obaw, że będzie on przypominał tanią reprodukcję. Druk jest wyraźny, a kolory nasycone.

JAKI OBRAZ DO JAKIEGO SALONU?

Wybierając nowoczesne obrazy do salonu powinniśmy się kierować kolorystyką pomieszczenia oraz stylem. Możemy też się zastanowić, czy obraz ma być elementem wyróżniającym się, czy wtapiać się w całość aranżacji otoczenia. Dobrze, gdy obraz współgra z dodatkami i jest powieszony w miejscu wyeksponowanym – najlepiej, gdy jest to pusta ściana. Nowoczesne obrazy do salonu to dodatek nieszablonowy zachwycający grafiką. Wśród takich obrazów są dostępne:

  • obrazy z pejzażami,
  • obrazy z kwiatami,
  • obrazy nawiązujące do street artu,
  • obrazy abstrakcyjne,
  • obrazy z miejską panoramą etc.

Wszystkie te motywy zazwyczaj są przedstawione w takich obrazach w sposób nieoczywisty i często fantazyjny – co dodaje niewątpliwie wnętrzu nowatorskiego wyglądu. Obrazy nowoczesne do salonu swoimi motywami mogą nawiązywać nie tylko do wystroju wnętrza, ale do naszego hobby i zainteresowań (co widać po wielości motywów takich obrazów). Mimo swojej nowoczesności takie obrazy w sposób gustowny ozdobią ściany salonów w różnych stylach.

NOWOCZESNE OBRAZY DO SALONU – DOSKONAŁY PREZENT

Nowoczesne obrazy do salonu to także prezent, który możemy sprawić członkom swojej rodziny czy też znajomym. Znakomitą okazją na ich wręczenie będzie na przykład parapetówka. Warto jednak w takim wypadku przed zakupem obrazu zobaczyć wnętrza, do których będzie on przeznaczony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *