Podgrzewacz do butelek – niezbędny w kuchni każdej mamy

Jak pewnie każda Mama wie, w przypadku przygotowywania posiłku dla dziecka ważne jest nie tylko to, co przygotowujemy, ale i w jakiej temperaturze to podajemy, dlatego bardzo cennym elementem wyposażenia kuchni każdej mamy jest podgrzewacz do butelek.

Możemy Państwu zaoferować dwa rodzaje podgrzewaczy do butelek 2w1 z dodatkową, bardzo przydatną funkcją sterylizatora. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatury (25/30-100°C), umożliwiają one precyzyjne podgrzanie pokarmów w butelkach i słoiczkach, a dzięki dołączonej specjalnej miseczce można w nich podgrzewać również gęste pokarmy. Oba proponowane przez nas podgrzewacze do butelek posiadają funkcję podtrzymywania temperatury, dzięki czemu raz przygotowany posiłek będzie gotowy do spożycia przez dłuższy czas.

Nasze podgrzewacze są uniwersalne, pasują do wszystkich (wariant w większym rozmiarze, z wyświetlaczem LCD) lub do większości dostępnych na rynku butelek i słoiczków.

Funkcja sterylizacji umożliwia łatwe wyparzenie smoczków, butelek i drobnych przedmiotów.
Oba nasze podgrzewacze do butelek posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz automatycznie wyłączają się po wyparowaniu wody.

W naszej ofercie posiadamy jeszcze jeden rodzaj podgrzewacza do butelek, a mianowicie podgrzewacz samochodowy, którego przydatności w przypadku podróżowania z dzieckiem przecenić nie sposób. Uruchamiamy go podłączając do gniazda zapalniczki samochodowej, a wbudowany termostat skutecznie zabezpiecza go przed przegrzaniem.

Proponowany przez nas samochodowy podgrzewacz do butelek posiada piękne, popielate opakowanie, które pełni również funkcję termoochraniacza, a więc pozwala utrzymać temperaturę pokarmu przez długi czas. Wygodne paski umożliwiają także przymocowanie go do wózka, gdy po prostu wybieramy się z dzieckiem na spacer. Podgrzewacz pasuje do gotowych dań w słoiczkach oraz do większości butelek (w tym do szerokootworowych z linii Natural Nursing, które znajdą Państwo w naszej ofercie).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *