Ospel- Lider wśród producentów osprzętu elektrycznego

Gniazdka Ospel to jedne z najlepiej rozpoznawalnych produktów na rynku osprzętu elektrycznego. Marka ta, skutecznie utrzymuje swoją pozycję lidera od wielu dziesięcioleci.

Niezawodna marka- Ospel

Polskie marki, słusznie kojarzą się większości konsumentów z dobrą jakością. Tak też jest, w przypadku firmy Ospel. Producent dotrzymuje tempa galopującemu rozwojowi technicznemu i oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania. Wszystkie wprowadzane do sprzedaży produkty są wielokrotnie testowane w warunkach laboratoryjnych. Dlatego też, mają opinie niezawodnych i bardzo trwałych. Dzięki temu, Ospel podbija nie tylko polskie rynki, ale także zagraniczne. Firma oferuje osprzęt taki jak: różnorodne gniazdka, regulatory temperatury, wyłączniki, ściemniacze oraz zaślepki.

Gniazdka Ospel do całego domu

Ospel to między innymi najpopularniejsze, standardowe gniazdka elektryczne. Do wyboru mamy kontakty od wersji pojedynczych i podwójnych, uziemianych, aż po gniazdka z pokrywą. Dzięki osłonie kontakty te mogą być stosowane nie tylko w warunkach domowych, ale także w miejscach o dużym stopniu zakurzenia. Szczelność pokrywy pozwala zatrzymać nawet drobinki wody, dzięki czemu wilgoć również nie wpłynie źle na ich pracę. W razie potrzeby można dokupić do nich także dedykowane zestawy uszczelniające. W ofercie dostępne są też gniazdka komputerowe i telefoniczne w wersjach pojedynczych oraz podwójnych, a także gniazda głośnikowe i RTV- SAT.

Wszystkie gniazdka Ospel dostępne są w różnych wariantach wizualnych. Możemy wybierać spośród serii: Impresja, Akcent, Aria oraz As. Każda cechuje się nieco innym charakterem i stylem. Łączy je estetyka oraz staranne wykonanie i trwałość. Seria Impresja to swoboda w doborze kolorystyki oraz nowoczesne, przyjemne kształty. Akcent to prostota i uniwersalność, która pozwoli łatwiej dopasować osprzęt elektryczny do wnętrza. Aria oraz As to produkty, które przypadną do gustu osobom lubiącym klasyczne rozwiązania z naciskiem na dużą funkcjonalność i solidność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *