Spokojna sypialnia z wyrazistym charakterem? Postaw na łóżko tapicerowane zielone

Urządzając sypialnię pamiętajmy o tym, że powinno to być miejsce, w którym będziemy się czuli szczególnie komfortowo i na pewno się zrelaksujemy. Dlatego też dobrze zastanówmy się nad jej wykończeniem. Wiele osób decyduje się na spokojne, stonowane barwy, które pomagają się wyciszyć. Jednak dla kontrastu czasem warto postawić także na mocniejszy odcień. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem będzie np. łóżko tapicerowane zielone lub łóżko tapicerowane 160×200 ciemnoszare. Wprowadzi ono do naszej sypialni trochę wyrazistego charakteru, a jednocześnie nie zaburzy spokoju i harmonii.

Masz jasną sypialnię? Nie bój się wprowadzić ciemniejszych elementów jak łóżko tapicerowane zielone lub ciemnoszare

Jasna sypialnia jest bardzo popularnym rozwiązaniem wśród wielu osób i nie ma w tym nic zaskakującego. Jednak pamiętajmy o tym, aby nie była ona zbyt monotonna. Dlatego dobrym pomysłem jest wprowadzenie wyrazistego łóżka, jak np. łóżko tapicerowane 140×200 zielone czy łóżko tapicerowane 160×200 ciemnoszare. Tego typu barwy bez wątpienia ożywią całe pomieszczenie nadając mu też więcej charakteru. Dlatego też nie bójmy się postawić na odważniejszy wybór, gdyż nawet w przypadku stonowanej sypialni, zobaczymy zalety takiego rozwiązania.

Łóżko tapicerowane zielone lub ciemnoszare, czyli dobry wybór nie tylko do jasnej sypialni

Chociaż łóżko tapicerowane 160×200 ciemnoszare czy łóżko tapicerowane 140×200 zielone będą się ciekawie prezentować w jasnej sypialni, to nie oznacza to, że nie można ich wykorzystać do ciemniejszej sypialni. Wielką zaletą tych barw jest fakt, że przy wykorzystaniu odpowiednich dodatków można tak naprawdę wykorzystać je zarówno w jasnych, jak i ciemniejszych pomieszczeniach. Łóżko tapicerowane zielone lub ciemnoszare będzie bardzo ciekawie wyglądało np. w sypialni w stylu loftowym. Ponadto, dobrze zaprezentuje się także w sypialni w stylu glamour.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *